گزارش همایش :

همایش یک روزه دبیران ریاضی استان آذربایجان غربی در روز چهارشنبه مورخه  23/10/88  ، با حضور آقای دکتر عالمیان رئیس گروه تالیف کتب درسی ریاضی وزارت آموزش و پرورش در سالن فرهنگ شهرستان ارومیه برگزار شد .

در این همایش که در دو نوبت صبح  و بعد از ظهر برگزار گردید ، دبیران ریاضی هفده منطقه استان در نوبت صبح  و دبیران ریاضی پنج منطقه دیگر استان و نواحی 1و2 ارومیه در نوبت بعدازظهر شرکت نمودند.

هر دو جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم  و پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز شد . پس از اعلام برنامه ها توسط مجری جلسه  ، آقای حسن نژاد کارشناس مسئول تکنولوژی و گروه های آموزشی ضمن بیانات کوتاهی به حاضرین خیر مقدم گفتند . سپس ، آقای دکتر عالمیان به عنوان سخنران اصلی همایش به مدت یک ساعت و چهل دقیقه ، دیدگاه های گروه تالیف وزارت آموزش و پرورش را در خصوص کتاب های جدید التالیف ریاضی  مطرح کردند و راجع به برخی از موضوعات و مباحث موجود در این دو کتاب توضیحاتی را با پاور پوینت ارائه نمودند . در ادامه  طی پذیرایی ، برگه های سئوال که از قبل بین حضار توزیع شده بود ، جمع آوری شد . و از بین آنها تا آنجائیکه وقت اجازه می داد ، سئوالاتی خدمت آقای دکتر عالمیان مطرح شد که ایشان نیز پاسخ هایی ارائه نمودند . قرار شد بقیه سئوالات به دفتر تالیف کتب درسی ارسال شوند ، تا در صورت امکان از طریق سایت دفتر تالیف به آنها پاسخ داده شود .

لازم به ذکر است که آقای سلیمان آوری و همکارانشان در گروه ریاضی مهاباد CD حاوی مقالات برگزیده همایش مجازی ریاضی1 را آماده کرده بودند ، که در طی همایش در اختیار همکاران قرار گرفت .

عوامل و دست اندرکاران همایش :

1.  معاونت محترم سازمان آموزش و پرورش استان  

جناب آقای کریمی

2. کارشناسی محترم  تکنولوژی و گروه های آموزشی استان  

جناب آقای حسن نژاد و همکاران محترمشان آقایان اکبری ، میرزامحمدی و مردانی

3. کارشناسی محترم دوره های ضمن خدمت استان

4. اعضای گروه آموزشی ریاضی استان  

خانم یوسفی آذر و آقایان بکتاش ، جوادی و خضرلوی اقدم  

5. اعضای گروه های آموزشی ریاضی ناحیه 1و2 ارومیه و منطقه نازلو   

خانمها مهرجویا ، ناموری ، آذرکمان و  آقایان الهی ، میر نجمی  و نیز خانم قمی

6. انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان غربی و خانه ریاضیات ارومیه

با عرض خسته نباشید به همه دست اندرکاران همایش و تشکر از گروه ریاضی مهاباد

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه هفتم بهمن 1388    | توسط: غ،خضرلوی اقدم    |    | نظرات()